Zaplecze i warunki

 

Cały obiekt przystosowany jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Karczma posiada profesjonalne zaplecze sanitarne. Na miejscu znajduje się kuchnia wyposażona w nowoczesny sprzęt gastronomiczny gdzie przygotowujemy dania własnej produkcji. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską z wieloletnim doświadczeniem. Sala wyposażona jest także w system klimatyzacji i wentylacji. Teren wokół budynku jest monitorowany systemem kamer dla bezpieczeństwa gości. Karczma posiada na wyposażeniu także profesjonalny agregat prądotwórczy z autostartem, który w wypadku zaniku napięcia w sieci energetycznej jest w stanie w ciągu maksymalnie 5 sekund zasilić cały obiekt na wiele godzin. Gwarantuje to przebieg wydarzenia bez zakłóceń i utraty na jakości obsługi. To szczególnie ważny aspekt, zwłaszcza w lecie podczas sezonów burzowych...

Wnętrze i stylistyka
 

Sala wzorowana jest na styl staropolski i posiada powierzchnię 350 m² i jest przystosowana do obsługi 150 miejsc siedzących. Posiada także parkiet taneczny. Sala została wykonana w całości w drewnie. Sufit oparty jest na sześciometrowy podporach jodłowych. Centralne miejsce w karczmie zajmuje prosty, ale niezwykle oryginalny, staropolski barek a obok znajdziemy ciekawie zaaranżowaną stodółkę, na której znajdą się regionalne przysmaki wiejskiego stołu. Sala oświetlona jest żyrandolami i kinkietami, które zostały wykonane na bazie kół wozu drabiniastego. Dostępne są również kolorowe iluminacje świetlne na ścianach dzięki zainstalowanym panelom LED, które tworzą wyjątkowy nastrój podczas zabawy.

Lokalizacja

 

Karczma znajduje się w miejscowości Płoskie. Prowadzi do niej główna droga na trasie Zamość - Szczebrzeszyn (Droga Krajowa nr 74). Od centrum Zamościa jest to około 5 kilometrów. Budynek położony jest w głębi ogrodzonej, monitorowanej działki obsadzonej drzewami, co daje bezpieczeństwo, swobodę i dużo intymności dla naszych gości. Od wczesnej wiosny teren wokół budynku jest pełen zieleni. Znajduje się tutaj okazałe oczko wodne z mostkiem, fontanna na środku ronda, kompleks drewnianych altan, miejsce na biesiadę wokół ogniska oraz sektor masywnych, zadaszonych huśtawek. Cały ogród rozświetlony jest girlandami, które dają niesamowitą atmosferę podczas odpoczynku na zewnątrz po zmierzchu. Zapewniamy duży, bezpłatny parking. Wjazd na posesję przystosowany jest także dla autokarów. 

O NAS

506 191 494

 

513 821 700

Najważniejsze informacje

Wieloletnie doświadczenie i rzetelność to nasze atuty. Wiemy, że oczekiwania naszych klientów są różnorodne, dlatego też do każdego staramy się podchodzić indywidualnie. Organizacja przyjęć, zwłaszcza tych weselnych, rodzi wiele pytań.  Z wielką chęcią na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie. Będziecie Państwo mogli dokładnie obejrzeć salę i zapoznać się z naszą szczegółową ofertą oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Zapraszamy do współpracy!


Sala weselna w miejscowości Płoskie do 150 osób. Profesjonalna obsługa i zaplecze gastronomiczne. Wieloletnie doświadczenie. 

 

Zapraszamy do współpracy!

NA SKRÓTY

ODWIEDŹ NAS NA

O FIRMIE

Styl graficzny i aplikacje WebWave.

© 2024 karczmawdeche.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

48 506 191 494

kontakt@karczmawdeche.pl

Płoskie 363B

22-400 Zamość